Nasıl kayıt olabilirim?

EĞİTİMLERE KAYIT HAKKINDA

Coach@Work (İşte Koçluk) projesinin önemli bir aşaması da proje kapsamında geliştirilmiş olan eğitim müfredatının test edilmesi ve pilot eğitimler uygulanmasıdır. Bu kapsamda gerçekleştirilecek olan online ve yüzyüze eğitimler tamamen ücretsizdir.

İş Koçluğu üzerine eğitim almak ve mevcut bilgi-beceri birikimini artırmak isteyen herkes pilot eğitim faaliyetlerine katılabilir. Eğitimler hakkında detaylı bilgiyi projenin Türk ortağı olan Ubited yetkililierinden alabilirsiniz (www.ubited.org). Eğitimlere kayıt için yapmanız gereken, başvuru formunu doldurmaktır.

Coach@Work (İşte Koçluk) projesinin eğitimlerine katılım için ön koşul 18 yaşını doldurmuş olmak ve en az lise mezunu olmaktır. Engelli, işsiz katılımcıların, engelli bireylerle daha önce çalışmış olan kişilerin başvuruları önceliklidir. Başvurularınız Proje Yönetim Ekibi tarafından değerlendirilmektedir.

Pilot uygulamalar 1 Ekim 2016 tarihinde başlamıştır ve 30 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecektir. Pilot eğitim aşamaları ise şunlardan oluşmaktadır:
- Kayıt
- Bilgilendirme
- Pilot eğitim (%70 uzaktan eğitim, %30 yüzyüze pratik eğitim)
- Değerlendirme
- Sertifikalandırma

Katılımcılar pilot eğitimin hem başında hem de sonunda bulunan testleri çözerek kendi değerlendirmelerini de yapabilir. Eğitimler sonunda yapılacak olan testi başarıyla geçen katılımcılara İş Koçluğu Sertifikası verilecektir.

İzin formu

Pilot Eğitimlerine Başvuru Formu